Baukrane - producent systemów szalunkowych

Zadzwoń

58 345 11 77

Pon-Pt

7:00-16:00

Wyślij e-mail

szalunki@baukrane.pl

Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy:

  • Warszawa (Koszajec)

Twój zakres obowiązków:

  • logistyczna obsługa kontraktów,
  • monitoring stanów magazynowych i ich raportowanie w systemie ERP,
  • kontakt z klientem w zakresie realizacji zamówień,
  • planowanie i koordynowanie dostaw towarów do Klienta zgodnie z zamówieniami w systemie ERP,
  • monitorowanie prognoz i zamówień od Klientów – przeprowadzanie niezbędnych analiz i działań,
  • monitoring budów pod względem dat zwrotu sprzętu,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby działu,
  • współpraca z działem handlowym, magazynem, warsztatem oraz z innym działami w firmie.

Nasze wymagania:

  • wykształcenia min. średniego, kierunki związane z logistyką,
  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • biegłej obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • elastyczności i otwartości na zmiany,
  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań,
  • znajomość programu Microsoft NAV będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość systemów szalunkowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole.

na stanowisko

Jeśli jesteś ambitną, lubisz wyzwania oraz chcesz rozwinąć swoje umiejętności i kwalifikacje zrób kolejny krok w swojej karierze!

Lub prześlij klasycznie