Baukrane - producent systemów szalunkowych

Zadzwoń

58 345 11 77

Pon-Pt

7:00-16:00

Wyślij e-mail

szalunki@baukrane.pl

Kierownik Magazynu

Miejsce pracy:

  • Kraków (Skawina)

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracą magazynu,
  • organizacja, planowanie i zarządzanie podległym zespołem,
  • odpowiedzialność za prowadzenie właściwej gospodarki magazynowej,
  • planowanie, zarządzanie i nadzorowanie procesów magazynowych,
  • kreowanie nowych oraz optymalizacja istniejących rozwiązań, procesów w obszarze magazynowym;
  • nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów,
  • odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych oraz inwentaryzacje,
  • planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP oraz PPOŻ,
  • raportowanie wyników w oparciu o wskaźniki efektywności procesów logistycznych,
  • planowanie i realizacja budżetu,
  • planowanie oraz kontrola kosztów magazynu,
  • modelowanie i optymalizacja kosztów w podległym obszarze,
  • efektywna współpraca z innymi Działami w firmie.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów magazynowych, dystrybucji i logistyki,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu,
  • komunikatywność
  • kreatywność i samodzielność w działaniu.
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dopłata do pakietu benefitów,
  • stabilne zatrudnienie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

na stanowisko

Jeśli jesteś ambitną, lubisz wyzwania oraz chcesz rozwinąć swoje umiejętności i kwalifikacje zrób kolejny krok w swojej karierze!

Lub prześlij klasycznie