Baukrane - producent systemów szalunkowych

Zadzwoń

58 345 11 77

Pon-Pt

7:00-16:00

Wyślij e-mail

szalunki@baukrane.pl

Nowy Członek Zarządu w BAUKRANE

15 lutego br. Zarząd firmy Baukrane został poszerzony o nowego członka Zarządu, którym został Pan Marek Wilk.
Jako Członek Zarządu Pan Marek będzie odpowiadał za obszar Pionu Żurawi Wieżowych, który jest jednym z kluczowych dla realizacji strategii firmy. Ponadto, nadal będzie pełnił funkcję Dyrektora Pionu Produkcji.
Cieszę się, że już od ponad dwóch lat mogę aktywnie uczestniczyć w rozwoju Baukrane. Przez ten czas stawaliśmy przed wieloma ambitnymi wyzwaniami. Konsekwencja w działaniu i ciągłe doskonalenie pozwoliły nam osiągnąć status jednej z dynamiczniej rozwijających się polskich firm w branży szalunkowej i żurawiowej. Praca w charakterze Członka Zarządu jest dla mnie wielkim wyróżnieniem i zobowiązaniem wobec całego Zarządu, Klientów, współpracowników i partnerów biznesowych – mówi Marek Wilk.
Nasz Zarząd stawia na nowoczesne, przyszłościowe podejście do biznesu. Zmiany w strukturze spowodowane są dynamicznym rozwojem naszej firmy. Wprowadzamy je przede wszystkim z myślą o naszych Klientach, gdyż wiemy, że relacje, jakość i ciągłość obsługi są w biznesie kluczowymi czynnikami w osiąganiu sukcesu. Powołanie Pana Marka to uznanie jego dotychczasowej pracy oraz zaangażowania i wiedzy, które przyczynią się do dalszego rozwoju działalności firmy – dodaje Prezes Zarządu Daniel Pawłowski.

Nowy Członek Zarządu w BAUKRANE

Pozostałe AKTUALNOŚCI

Bądźmy w kontakcie

BAUKRANE to producent nowoczesnych rozwiązań szalunkowych

Zadzwoń

58 345 11 77

E-mail

szalunki@baukrane.pl